Pupillen D2

Pupillen D2

Oost-Arnhem D2

Spelers:

no image found

Fleur Gouw

no image found

Lily Rath

no image found

Hanne van Roden

no image found

Jet Steenbergen

no image found

Stefan Emons

no image found

Olaf Heekelaar

no image found

Koos Teunissen

no image found

Afgeschermd,

no image found

Thorsten Balder

Begeleiding:

Hoofd coach
no image found

Noa Bertelkamp

Hoofd coach
no image found

Nadine Ruysink

Hoofd coach
no image found

Rick Verdouw

Seizoens informatie

Programma veld Oost-Arnhem D2:

Datum Thuis Uit Meer
8 sep
10:00
Oost-Arnhem D2Apeldoorn D3Meer
15 sep
09:45
Regio '72 D1Oost-Arnhem D2Meer


Stand veld Oost-Arnhem D2:



Uitslagen veld Oost-Arnhem D2:

W.NR Datum Wedstrijd Uitslag

Programma zaal Oost-Arnhem D2:

Datum Thuis Uit Meer
8 sep
09:00
Wageningen D4Oost-Arnhem D3Meer
8 sep
10:00
Oost-Arnhem E1Apeldoorn E2Meer
8 sep
10:00
Oost-Arnhem D2Apeldoorn D3Meer
8 sep
10:00
Oost-Arnhem A3Rheko A2Meer
8 sep
10:30
Diderna/Visser Sloopwerken C1Oost-Arnhem C2Meer
8 sep
11:00
Telstar/dé Register Makelaar A1Oost-Arnhem A1Meer
8 sep
11:05
Oost-Arnhem F1Wageningen F1Meer
8 sep
11:05
Oost-Arnhem D1DVO/Accountor D2Meer
8 sep
11:30
Oost-Arnhem A2Rheko A1Meer
8 sep
11:30
DVO/Accountor C3Oost-Arnhem C1Meer
8 sep
12:30
Wageningen 8Oost-Arnhem 4Meer
8 sep
13:00
Apeldoorn B1Oost-Arnhem B1Meer
8 sep
14:05
Olympus '58 2Oost-Arnhem 3Meer
8 sep
15:30
DVO/Accountor 9Oost-Arnhem 5Meer
8 sep
16:00
KZ/Thermo4U 3Oost-Arnhem 2Meer
8 sep
19:00
SCO 1Oost-Arnhem 1Meer
10 sep
19:30
Oost-Arnhem MW1DVO/Accountor MW3Meer
15 sep
09:00
Oost-Arnhem D3Rheko D1Meer
15 sep
09:30
DVO/Accountor F1Oost-Arnhem F1Meer
15 sep
09:30
Olympia '22 E1Oost-Arnhem E1Meer
15 sep
09:45
Regio '72 D1Oost-Arnhem D2Meer
15 sep
09:45
Wesstar A1Oost-Arnhem A3Meer
15 sep
09:55
Oost-Arnhem C1Wageningen C2Meer
15 sep
10:05
Oost-Arnhem C2Olympus '58 C1Meer
15 sep
10:30
Zwaluwen D1Oost-Arnhem D1Meer
15 sep
11:00
Oost-Arnhem A1Woudenberg A1Meer
15 sep
11:10
Oost-Arnhem B1KVZ B1Meer
15 sep
12:00
SKF A2Oost-Arnhem A2Meer
15 sep
12:30
Oost-Arnhem 4ODIK 4Meer
15 sep
12:30
Oost-Arnhem 3Noviomagum 4Meer
15 sep
14:00
Oost-Arnhem 2Unitas/Perspectief 3Meer
15 sep
14:00
Oost-Arnhem 5Regio '72 3Meer
15 sep
15:30
Oost-Arnhem 1KCC/SO natural 1Meer


Stand zaal Oost-Arnhem D2:



Uitslagen zaal Oost-Arnhem D2:

W.NR Datum Wedstrijd Uitslag


© 2018 De officiële website van korfbalverening Oost-Arnhem | Realisatie: A!tention B.V. | Hosting: A!tention Hosting B.V.