
Zoals jullie al in de flits en de nieuwsbrief hebben kunnen lezen zijn de voorbereidingen van het kamp voor dit jaar weer in volle gang. De kampcie heeft er veel zin in en we hopen jullie natuurlijk ook! We gaan dit jaar van 7 t/m 14 juli en hebben een prachtige boerderij uitgekozen in…??? Dat blijft nog even een verrassing maar als jullie de stukjes in de flits goed hebben gelezen zijn er al een aantal tips gegeven.
De kosten van het kamp dit jaar zijn voor een hele week 125 euro. Voor de jongere kinderen die nog liever niet een hele week mee willen is er ook de mogelijkheid om een halve week (vanaf woensdag) mee te gaan voor uiteraard de helft van de prijs 62,50 euro.
Jullie kunnen je op de volgende manieren opgeven:
- Het strookje invullen via deze link.
- Het strookje invullen via de link in de flits of nieuwsbrief
- De uitgedeelde papieren strookjes invullen en inleveren bij iemand van de kampcie
SCHRIJF JE Z.S.M. IN, WACHT NIET LANGER WANT VOL=VOL!!!
We kunnen het ons natuurlijk niet voorstellen maar stel dat je even bent vergeten hoe leuk het is om mee te gaan op kamp dan is hier nog even een reclame filmpje dat gemaakt is op kamp, deze groep laat zien waarom je gewoon moet korfballen bij OA en zo waren er nog veel meer leuke filmpjes!
http://www.youtube.com/watch?v=CBdGDpb3D_o&feature=related
Als er nog vragen zijn over het kamp dan kan je die sturen naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of natuurlijk gewoon iemand van de kampcie aanspreken op een trainingsavond of wedstrijddag.
Ronald Ligt, Wesley ten Broek, Debby van Koningsveld, Minke de Jager, Sanne Ligt en Linda Eijkhout







